شهرداری برای انتقال نیروهای واحدهای صنعتی از کرج به اشتهارد مساعدت کند

نوشته شده توسط مدیر سایت. ارسال در البرز

جهانگیر شاهمرادی در گفت‌وگو با خبرنگار تسنیم در کرج، اظهار داشت: واحدهای صنعتی مستقر در شهرک صنعتی اشتهارد برای جذب نیروی متخصص ،تکنیسین و کارگر از استان البرز با مشکل مواجه هستند.

وی افزود:مشکل طولانی بودن مسیر یکی از دلایلی است که مدیران کارخانههای صنعتی از خارج از استان به دنبال جذب نیروی کار هستند.

مدیرعامل شرکت شهرک های صنعتی استان البرز با بیان اینکه با توجه به فاصله‌ای که بین اشتهارد و کرج به عنوان مرکز استان البرز است دسترسی به این نیروها سخت است و رفت و آمد این نیروها هزینه زیادی را متحمل می‌شود، گفت: به همین جهت مقرون به صرفه نیست نیروهایی که در کرج هستند در اشتهارد کار کنند.

مدیرعامل شرکت شهرک‌های صنعتی استان البرز با بیان اینکه به همین جهت پیشنهادی مبنی بر استفاده از سرویس‌های ایاب و ذهاب از سوی استان برای شرکت شهرک‌های صنعتی عنوان شد، گفت: اگر این سرویس‌ها صبح‌ها ساعت 7 از استان به سمت شهرک صنعتی اشتهارد حرکت کنند و نهایتا" در غروب در ساعات مشخص به سمت استان برگردند نیروهای کاری شهرک صنعتی اشتهارد را می‌توان از کرج استخدام کرد.

شاهمرادی عنوان کرد: این امر می‌تواند یک اشتغالزایی را برای واحدهایی که سرویس‌هایی در بخش خصوصی دارند فراهم کند و برای واحدهای صنعتی هم می‌تواند مقرون به صرفه باشد که نیروهای خودشان را از مرکز استان به اشتهارد و جاهای اطراف نزدیک شهرک جذب کنند.

مدیرعامل شرکت شهرک‌های صنعتی استان البرز با بیان اینکه در حال حاضر هیچ کدام از شهرک‌های صنعتی البرز امکان اینکه کارگران بتوانند تمام وقت در شهرک مستقر باشند از طرف خود واحد صنعتی فراهم نشده است، بیان کرد: این کار نیز می‌تواند یک گزینه باشد و اگر تعداد این افراد زیاد باشد و تمایل به ماندن در شهرک را داشته باشند ما آمادگی حمایت از آن‌ها و دعوت از بخش خصوصی را داریم.

شاهمرادی با بیان اینکه اگر در ارتباط با اتوبوس‌ها و سرویس‌های ایاب و ذهاب شهرک صنعتی اشتهارد شهرداری مساعدت لازم را نداشته باشد مجبور هستیم از بخش خصوصی استفاده کنیم، افزود: اطلاع‌رسانی برای این کار در شهرک‌های صنعتی البرز و واحدهای صنعتی و همچنین تشویق بخش خصوصی انجام می‌شود.

درباره ی سایت اشتهارد

logo

سايت اطلاع رسانی اشتهارد  www.eshtehard.net  باهدف ايجاد بستر مناسب جهت درج اخبار واطلاعات مورد نياز مخاطبان خود در سال 1385 تاسيس گرديد

اين سايت جهت غني نمودن اطلاعات بازديد کنندگان خود بخشهای گالری تصاویر | انجمن های اشتهارد | اخبار | دریافت فایل | نظر سنجی | مقالات | لينکهاي وب | نقشه گوگل | بازي | که درزمينه هاي مختلف جمع آوري و تدوين شده است را بصورت رايگان در  اختيارتمام بازديد کنندگان قرار مي دهد. logo-samandehi