اشتهارد

کمک‌های مردمی اربعین اشتهارد به یک شماره حساب رسمی منتقل شد

نوشته شده توسط مدیر سایت. ارسال در اشتهارد

فرماندار اشتهارد گفت: برخی از مردم با ارائه شماره حساب‌های شخصی در فضای مجازی اقدام به جمع‌آوری کمک‌های مردمی کرده بودند که با ارائه یک شماره حساب رسمی شرایط ساماندهی شد و سایر کاربران مسدود شدند.

به گزارش گروه اجتماعی خبرگزاری فارس در کرج، محمد کردی امروز در نشست ستاد اربعین استان البرز که در سالن اجتماعات استانداری برگزار شد، گفت: در فضای مجازی شاهد ارائه شماره حساب‌های گوناگون در راستای جمع‌آوری کمک‌های مالی برای موکب‌های اربعین هستیم.
وی افزود: باید این فضا مدیریت شود و شماره حساب‌های خصوصی و غیر رسمی جمع‌آوری شوند که البته در شهرستان اشتهارد در این رابطه با نیروی انتظامی ارتباط گفتیم و شماره حساب‌های اینچنین را مسدود کردیم.
فرماندار اشتهارد بیان کرد: باید تحت مدیریت ستاد اربعین استان البرز حرکت کنیم و به درستی اقدامات را انجام دهیم تا هیچ مشکلی در این میان به وجود نیاید.
کردی با اشاره به اینکه در برخی موارد شاهد حضور نمایندگان استانی برای کمک به شهرستان‌ها هستیم، اظهار کرد: عدم هماهنگی و موازی کاری برای سبب بروز مشکل خواهد شد.
وی با بیان اینکه ستاد اربعین در شهرستان‌ها به مدیریت فرمانداران در حال انجام است، یادآور شد: مقرر شد در شهرستان اشتهارد یک شماره حساب مشخص برای واریز کمک های مردمی ارائه شود که این اتفاق افتاد و کمک‌های مردم نیز جمع‌آوری شد.
فرماندار اشتهارد تصریح کرد: 17 کانتینر توسط شهرستان اشتهارد جمع‌آوری شده است و در مسیر پیاده‌روی کربلا به اسم شهرستان اشتهارد استقرار خواهند یافت.

کشف انبار احتکار پوشک بچه در اشتهارد

نوشته شده توسط مدیر سایت. ارسال در اشتهارد

محمد کردی امروز در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در اشتهارد، از کشف انبار احتکار پوشک در اشتهارد خبر داد و گفت: تمام سعی خود را کرده ایم که در راستای تحقق شعار سال با هرگونه تخلف اقتصادی برخورد سخت و جدی اعمال نماییم.

وی با اشاره به اینکه یک نفر در این رابطه دستگیر شده است، گفت: این انبار در یکی از شهرک‌های صنعتی اشتهارد کشف شد و به صورت ویژه در حال بررسی ابعاد این مسئله هستیم.

فرماندار اشتهارد از پلمب انبار مذکور خبر داد و گفت: طبق بررسی‌های انجام شده، 315 هزار و 593 بسته پوشک بچه در این مکان احتکار شده است.

کردی اضافه کرد: از این تعداد پوشک کشف شده 6 هزار و 48 بسته به سال گذشته تعلق داشته و تعداد 14 هزار و 592 بسته نیز مربوط به سال 95 است.

2 هزارهکتار زمین به برق خورشیدی البرز اختصاص یافت

نوشته شده توسط مدیر سایت. ارسال در اشتهارد

کرج-ایرنا - فرماندار اشتهارد استان البرز از اختصاص 2 هزار هکتار زمین برای سرمایه گذاری در بخش انرژی خورشیدی در این شهرستان خبر داد.
محمد کردی روزسه شنبه در گفت و گو با ایرنا افزود: وضعیت اقلیمی مناسب در اشتهارد زمینه را برای اجرای پروژه های برق خورشیدی دراین شهرستان فراهم کرده است.
وی ادامه داد: متقاضیان دراین بخش می توانند در صورت تایید وزارت نیرو از امکانات مختلف از جمله زمین برای سرمایه گذاری دراین بخش بهره مند شوند.
کردی گفت: اکنون یک شرکت چینی با طرف ایرانی، سرمایه گذاری 45 میلیون یورویی برای تولید 50 مگاوات برق خورشیدی دراشتهارد اعلام آمادگی کرده که در صورت نهایی شدن موافقت نامه ها100 هکتار زمین دراختیار این شرکت قرارمی گیرد.
وی خاطرنشان کرد: چند سرمایه‌گذار خصوصی نیز در این زمینه پیشنهاد ارائه کرده ‌اند.
فرماندار اشتهارد گفت: با همکاری منابع طبیعی روال اداری واگذاری زمین به سرمایه‌گذاران انجام می شود.
شهرستان اشتهارد با برخورداری از هوای نیمه خشک و دشت کویری یکی از مناطق مهم در زمینه توسعه برق رخورشیدی شناخته شده است.
توسعه برق خورشیدی به عنوان انرژی پاک در سال های اخیر مورد توجه وزارت نیرو و سرمایه گذاران داخلی قرار گرفته است.
رضا اردکانیان وزیر نیرو امسال اعلام کرد که سرمایه گذاران در بخش تولید برق خورشیدی مورد حمایت قرار می گیرند.
توسعه صنایع تولید انرژی پاک خورشیدی گام موثری برای تامین برق واحدهای مسکونی ، تجاری و صنعتی کشور خواهد بود ضمن آنکه آلودگی های زیست محیطی ناشی از فعالیت نیروگاه های حرارتی به حداقل می رسد.
آنطور که وزارت نیرو اعلام کرده ، سرمایه گذاری در بخش انرژی خورشیدی هزینه چندانی ندارد و مردم نیز می توانند این انرژی پاک را به ساده ترین روش ها وارد چرخه زندگی کنند.

49 هزار لیتر گازوئیل قاچاق کشف شد

نوشته شده توسط مدیر سایت. ارسال در اشتهارد

فرمانده انتظامی شهرستان اشتهارد از کشف بیش از 49هزار لیتر سوخت قاچاق از نوع گازوئیل، توسط ماموران پلیس آگاهی این شهرستان خبر داد.

به گزارش ایلنا، سرهنگ مصطفی جوکار در تشریح این خبر به خبرنگاران گفت: در پی اخباری مبنی بر حمل سوخت قاچاق توسط دو دستگاه تریلر تانکر دار در محور بوئین زهرا به سمت اشتهارد، موضوع در دستور کار پلیس آگاهی این فرماندهی قرار گرفت.

وی افزود: با انجام اقدامات اطلاعاتی و پلیسی، تریلرها شناسایی و متوقف و پس از بررسی به عمل آمده، مقدار تقریبی 47 هزار لیتر نفت گاز به ارزش تقریبی 900 میلیون ریال کشف و یک نفر دستگیر شد.

سرهنگ جوکار بیان داشت: فرد دستگیر شده به همراه پرونده تحویل مراجع قضایی شد.

فرمانده انتظامی شهرستان اشتهارد در پایان گفت: طرح‌های پاکسازی و مبارزه با قاچاق کالا و ارز در سال حمایت از کالای ایرانی با جدیت در این شهرستان ادامه خواهد داشت و پلیس با اقتدار و همه توان با معضل قاچاق مبارزه خواهد کرد.

قطعی برق سبب اخلال ۶ ساعته در کار واحدهای تولیدی اشتهارد شد

نوشته شده توسط مدیر سایت. ارسال در اشتهارد

رماندار اشتهارد با بیان اینکه خواسته ما عدم قطع برق واحدهای صنعتی اشتهارد است،گفت: قطعی برق سبب ایجاد خسارت و اخلال ۶ ساعته در کار واحدهای تولیدی اشتهارد شد.
به گزارش خبرگزاری تسنیم از کرج،محمد کردی در جلسه شورای مدیریت بحران استان البرز که عصر امروز در سالن شهدای دولت استاندار البرز برگزار شد،اظهار داشت: واحدهای صنعتی اشتهارد در 12 روز گذشته گرفتار موضوع قطعی آب و برق شدند و این موضوع خسارات زیادی به بخش تولید وارد کرد.

وی با بیان اینکه مدیرعامل برق منطقه ای البرز با تمام توان به شهرک صنعتی اشتهارد کمک کردند، افزود: قطعی دوساعته برق سبب ایجاد قطعی آب می شد و این موضوع سبب ایجاد مشکل برای تولید میشد.

فرماندار اشتهارد با بیان اینکه همه ما به عنوان شهروندان برای ایجاد اشتغال دغدغه داریم،بیان کرد:انتظار ما این است در این مورد مساعدت ویژه ای برای واحدهای صنعتی استان البرز اتخاذ شود تا واحدهای صنعتی با مشکل مواجه نشوند.

کردی با بیان اینکه قطعی برق دو ساعته سبب ایجاد مشکلات 6 الی 7 ساعته برای واحدهای صنعتی می‌شود،تصریح کرد: خواهش ما این است تا جایی که برای برق منطقه ای مقدور است برق شهرکهای صنعتی تا پایان 21 مرداد را قطع نشود.

درباره ی سایت اشتهارد

logo

سايت اطلاع رسانی اشتهارد  www.eshtehard.net  باهدف ايجاد بستر مناسب جهت درج اخبار واطلاعات مورد نياز مخاطبان خود در سال 1385 تاسيس گرديد

اين سايت جهت غني نمودن اطلاعات بازديد کنندگان خود بخشهای گالری تصاویر | انجمن های اشتهارد | اخبار | دریافت فایل | نظر سنجی | مقالات | لينکهاي وب | نقشه گوگل | بازي | که درزمينه هاي مختلف جمع آوري و تدوين شده است را بصورت رايگان در  اختيارتمام بازديد کنندگان قرار مي دهد.